Nasze winestory

Zaczęło się od ponad 100-letniej piwnicy, która pierwotnie służyła na przechowywanie zapasów na zimę. Okazało się, że warunki do przechowywania wina są w niej idealne. Zaczynaliśmy od jednej, ekologicznej winnicy z niemieckiego Rheinhessen, obecnie nasza karta wina cały czas rośnie i się zmienia.

Zamiłowanie do ekologii i małych niszowych winnic europejskich jest z nami od początku. Nie obce są nam wina wegańskie, naturalne i biodynamiczne.

Pozwól się zaskoczyć i przekonać o wyjątkowości naszych win. Rozmowy o winie to dla nas codzienność. Staramy się, aby każda butelka w naszej piwnicze kryła za sobą ciekawą opowieść. Pokoleniowe winnice, zmiany w stylu wina, ciekawe rodzinne winiarskie historie- uwielbiamy!

Degustacje

Spędź z nami popołudnie lub wieczór przepełniony winem, pysznym jedzeniem oraz wiedzą. Organizujemy degustacje tematyczne, degustacje indywidualne oraz spotkania przy winie. Naszą misją jest propagowanie kultury picia wina, zwracając szczególną uwagę na jakość.

Przekonaj się, że dobrze dobrane wino do potrawy potrafi doskonale dopełnić danie. Wiedza o winie jest nieograniczona, tak jak różnorodność regionów winiarskich, stylów wina czy odmian. Wiemy jedno, warto zagłębiać tę wiedzę i dać się wciągnąć w świat wina.

Zarezerwuj miejsce na najbliższą degustację

Sklep

Czasem wybór wina wydaje się skomplikowany i trudny. Jeśli szukasz wina na prezent lub organizujesz kolację i nie wiesz jakie wino wybrać to zapraszamy Cię do nas. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie wino, zapakujemy na prezent i doradzimy, co wybrać do Twojego ulubionego dania.

Poza winem kupisz u nas książki o winie i inne przedmioty z winem związane. Poznaj również naszą kolekcję świec sojowych zgodnych z naszą koncepcją REST, NATURE, WINE.

Sklep jest czynny codziennie do 22.00.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi specjalnymi ofertami i wydarzeniami.
Zapisz się na nasz newsletter.