„Poczuj magię Villi Antiqua”

 

Nasza villa to nie tylko pokoje, naszym celem jest dać czegoś więcej. Kawa, pachnące ciasto, wygodny fotel, a do tego książka. A może kieliszek wina na tarasie lub przy kominku?

Każdy człowiek potrzebuje chwili wyciszenia, relaksu. Obojętnie czy jesteś w podróży biznesowej, turystycznej, czy odwiedzasz rodzinę, u nas znajdziesz swoje miejsce.

Jesteś wegetarianinem, przestrzegasz konkretnej diety - także menu jesteśmy w stanie elastycznie dopasować. Kuchnia jest dla nas bardzo ważna. W miarę możliwości korzystamy z produktów tradycyjnych z naszego regionu. Nie uznajemy półproduktów ani zamienników. Przecież jesteś tym, co jesz...

Codziennie serwujemy śniadania oraz domowe ciasto, które możesz zjeść również na tarasie i w ogrodzie. Jeśli chcesz zjeść inny posiłek, prosimy, poinformuj nas przynajmniej dzień wcześniej.

Każdy człowiek ma inne potrzeby, wymagania. Jesteśmy dla Ciebie i postaramy się spełnić każdą Twoją prośbę.

 


Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
[Phil Bosmans]


 

Villa Antiqua to miejsce, które powstało dzięki wytrwałości, samozaparciu i ciężkiej pracy. Po wielu napotkanych problemach i przeciwnościach związanych z budową i otwarciem jesteśmy silniejsi i zmierzymy się z wszystkim co nas spotka. Chcielibyśmy aby nasza praca przyniosła nam satysfakcję w postaci Waszego zadowolenia. Naszym celem jest ciągły rozwój, praca nad każdym elementem, dlatego też ważne są Wasze sugestie i krytyka. Staramy się włożyć w naszą pracę serce i nieustannie dążyć do doskonałości.


Zapisz się do newslettera