24 01 2024

Pobyt w Villa Antiqua z komentowaną degustacją wina

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty walentynkowej, stworzonej z myślą o parach pragnących celebrować miłość w niepowtarzalny sposób.    Spędź niezapomnianą noc w naszym przytulnym pokoju w Villa Antiqua, gdzie romantyczna atmosfera sprawi, że chwile spędzone razem będą wyjątkowe.  17/18.02.2023

Pakiet Walentynkowy w Villa Antiqua:

- Odkryj urok naszych przytulnych pokoi, stworzonych z myślą o romantycznych chwilach. Każdy detal został starannie zaplanowany, aby stworzyć idealne miejsce na intymny odpoczynek we dwoje.

- Wieczór nabierze wyjątkowego charakteru podczas komentowanej degustacji wina, która odbędzie się w naszym urokliwym zimowym ogrodzie. Doświadczcie razem bogactwa smaków i aromatów, pod okiem profesjonalisty.

- Rozpocznijcie dzień od wyjątkowego śniadania. Świeże składniki i delikatne smaki sprawią, że poranek stanie się niezapomnianym doświadczeniem.

- Na zakończenie pobytu otrzymacie wyjątkowy upominek - świecę sojową o niepowtarzalnym zapachu, stworzoną specjalnie dla Villa Antiqua. Niech ta świeca stanowi pamiątkę tych wyjątkowych chwil spędzonych we dwoje.
 
REZERWUJ
 

9.03.2024 DZIEŃ KOBIET- Kobiecy Archipelag Uważności

W otoczeniu malowniczej Villa Antiqua, serdecznie zapraszamy Was, wspaniałe kobiety, na niezapomnianą podróż - "Kobiecy Archipelag Uważności". To wyjątkowe spotkanie, dedykowane nie tylko ambitnym profesjonalistkom, ale także matkom i kobietom pełnym pasji, które pragną odnaleźć harmonię w życiu pełnym wyzwań.

19 02 2024

Chwile z winem. Degustacja wina 17.02.2024

Dowiedz się jak zmysły wpływają na degustowanie wina na naszym kolejnym spotkaniu z cyklu "Chwile z winem".

12 01 2024

Do wynajęcia TARAS przeszkolony, ogrzewany

Idealny na SPOTKANIA BIZNESOWE oraz warsztaty, szkolenia do 15 osób

03 01 2024
Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi specjalnymi ofertami i wydarzeniami.
Zapisz się na nasz newsletter.