Co u nas w listopadzie?


10.11.2020

Przesyłamy pozytywną energię! Pracujemy i nie zamierzamy się poddawać

Choć za oknem trochę szaro i ogólne nastoje nie najlepsze, w Villi staramy się mieć dobry humor.

Gdy tylko pojawia się trochę słońca, korzystamy z ogrodu i świeżego powietrza, gdzie odnajdujemy inspiracje i moc do działania.


Jak jest w chwili obecnej?

Do 29 listopada zapraszamy wyłącznie służbowo/biznesowo. Postaramy się o pyszne śniadanie, miejsce do pracy przy komputerze, super wygodne łóżko, relaksującą atmosferę i oczywiście wzorcową czystość. Villa to mały obiekt, więc nie ma u nas zgiełku, tłumu i hałasu, więc poczujesz się bezpiecznie. Czasem zmiana otoczenia dobrze robi, umysł uwalnia się od negatywnych emocji, a wpuszcza same dobre pomysły.


UWAGA!

Uruchomiliśmy specjalną promocję last minut dla rezerwacji dokonanych w dniu przyjazdu.


W każdą środę o 10:00 na fb i Instagramie, Patrycja Chomiczeska robi live pt. „Mentalny Poranek” prosto z Villi Antiqua. Może macie ochotę złapać online trochę pozytywnych wibracji?

Profil Patrycji ---> tu.Riesling Weeks 18.07-08.08.2020

 

Choć w Villi Riesling króluje od otwarcia (7 lat!), tym razem zaskoczymy Was jego różnorodnością i zmiennością charakterów.

Zapraszamy Was do naszego ogrodu do indywidualnej degustacji Rieslinga, gdzie gwarantujemy moc ciekawych doznań. Chętnie opowiemy o nim więcej, bo Riesling to nie tylko słodycz, ale też doskonałe wina wytrawne. Każdego spróbujecie u nas na kieliszki- to niepowtarzalna okazja na próbowanie i odnalezienie swoich indywidualnych preferencji.

 

Czego możecie się spodziewać w Villi Antiqua?

 

  • Riesling na kieliszki

  • Specjalna deska lokalnych serów

  • Menu dopasowane do Rieslinga (obserwuj facebooka i naszą stronę villaantiqua.pl)

  • Degustacja Rieslinga wraz przekąskami w ramach warsztatów „Relaks duszy i ciała w Villi Antiqua” Więcej tu:

  • wiele więcej...