Co nowego w lipcu?


09.07.2020

Mamy lato i czas na odpoczynek!

 

 

  W tym roku szukacie u nas przestrzeni, bezpieczeństwa i spokoju, to zawsze dla Was mamy. Macie też zapewnione słodkie lenistwo w rytmie slow, które może polegać na leżeniu w hamaku i piciu jednego z naszych orzeźwiających napojów. W tym roku znowu króluje Aperol Spritz, ale też lemoniada z naszego naturalnego, domowego syropu. Całe „menu lato” znajdziesz tu.

Od 18 lipca zaczynają się Dni Rieslinga w Polsce. U nas w związku z tym wiele promocji i degustacjI. Do Rieslinga oczywiście polecamy lokalną deskę serów, która stała się bardzo popularna,

Jeśli wolisz bardziej aktywnie to polecamy nasze rowery. Piękna Kraina Górnej Odry czeka. Rekomendujemy rezerwat przyrody „Łężczok”, Arboretum Bramy Morawskiej, ruiny zamku w Tworkowie, Łubowicach, czy Sławikowie. Atrakcyjnych miejsc u nas w regionie nie brakuje.

Teraz coś dla szukających relaksu dla duszy i ciała. Zapraszamy na cykl warsztatów rozwojowych połączonych z degustacją wina, smakowaniem naszych deserów i napojów, które poprowadzi Patrycja Chomiczewska- trener mentalny. Zaplanowaliśmy 4 spotkania: 14,18,24 oraz 28 lipca. Wszystkie informacje w wydarzeniu na facebooku, a możliwość zakupu biletów tu.

Do zobaczenia w Villi Antiqua!

 

 Dziś polecamy: