Co nowego w czerwcu?


16.06.2020

Co u nas nowego?

Od przyszłego weekendu tj. 19.06.2020 spróbujesz u nas lokalnych serów oraz przekąsek, które idealnie pasują do wina. W wino też jesteśmy zaopatrzeni. Aktualnie jest to niemieckie ekologiczne wino z regionu Rheinhessen. Takie deski przekąsek będą dostępne w Villi w każdy weekend od piątku do niedzieli.

W menu deserowym wciąż królują truskawki. Najpopularniejszy jest deser lodowy z truskawkami właśnie. Nasze sezonowe menu znajdziesz tu.

Zastanawiasz się co można robić w Raciborzu? Ostatnio pokochaliśmy wycieczki rowerowe. Ścieżek rowerowych jest coraz więcej. Jedna z nich prowadzi do rezerwatu przyrodniczego "Łężczok". Rowerem dojedziesz też do Zamku Piastowskiego, gdzie możesz zwiedzić wspaniałą kaplicę, tam też w najbliższy weekend zlot foodtracków.

 

 

W Villi Antiqua dbając szczególnie o Wasze bezpieczeństwo jesteśmy gotowi i czekamy na Was. 



Riesling Weeks 18.07-08.08.2020

 

Choć w Villi Riesling króluje od otwarcia (7 lat!), tym razem zaskoczymy Was jego różnorodnością i zmiennością charakterów.

Zapraszamy Was do naszego ogrodu do indywidualnej degustacji Rieslinga, gdzie gwarantujemy moc ciekawych doznań. Chętnie opowiemy o nim więcej, bo Riesling to nie tylko słodycz, ale też doskonałe wina wytrawne. Każdego spróbujecie u nas na kieliszki- to niepowtarzalna okazja na próbowanie i odnalezienie swoich indywidualnych preferencji.

 

Czego możecie się spodziewać w Villi Antiqua?

 

  • Riesling na kieliszki

  • Specjalna deska lokalnych serów

  • Menu dopasowane do Rieslinga (obserwuj facebooka i naszą stronę villaantiqua.pl)

  • Degustacja Rieslinga wraz przekąskami w ramach warsztatów „Relaks duszy i ciała w Villi Antiqua” Więcej tu:

  • wiele więcej...