Dzień zdrowia vol.2 2.06.2019 w Villi Antiqua


29.05.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę Dnia Zdrowia vol.2 Chciałybyśmy popracować nad ciałem i umysłem w sposób przyjemny i praktyczny. Wydarzenie odbędzie się 02.06.2019r. w Villi Antiqua w Raciborzu w godzinach 15:00-18:00

A oto co zaplanowałyśmy:
1. „Niekończąca się energia, czyli jak świadomie zarządzać swoją energią” wykład z Patrycja Chomiczewska MENTAL SPA
2. „Antyoksydanty” obrona i atak” wykład z Magdalena Kopel PORADNIA ŻYWIENIA RACIBÓRZ
3. „Joga flow i relaksacja pod chmurką” praktyka z Magdalena i Patrycja w duecie (prosimy o zabranie mat do ćwiczeń i luźnego stroju)

Zapowiada się zatem cudowna niedziela, na której nie może zabraknąć naszych stałych klientów, przyjaciół i rodziny, ale i nowych osób - jeśli zaciekawiony jesteś tematem rozwoju osobistego, holistycznym podejściem do ciała i chcesz poznać ludzi pełnych pasji, ten czas jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie spędzonego popołudnia zachęcamy Was do wypicia z nami pysznej kawy, zjedzenia domowych przysmaków, skorzystania z wykładów, rozmów na leżakach lub wyciszenia na trawie w trakcie prowadzonej relaksacji.
Sielska oprawa Villi ma sprzyjać trzem hołdowanym przez nas podstawowym wymiarom Wellbeingu: dobremu otoczeniu, zdrowemu myśleniu i dbaniu o najlepszą kondycję ciała, w każdym jego aspekcie.
Dołącz do wydarzenia ne FB
Zapraszamy
Magda, Patrycja i RamonaRiesling Weeks 18.07-08.08.2020

 

Choć w Villi Riesling króluje od otwarcia (7 lat!), tym razem zaskoczymy Was jego różnorodnością i zmiennością charakterów.

Zapraszamy Was do naszego ogrodu do indywidualnej degustacji Rieslinga, gdzie gwarantujemy moc ciekawych doznań. Chętnie opowiemy o nim więcej, bo Riesling to nie tylko słodycz, ale też doskonałe wina wytrawne. Każdego spróbujecie u nas na kieliszki- to niepowtarzalna okazja na próbowanie i odnalezienie swoich indywidualnych preferencji.

 

Czego możecie się spodziewać w Villi Antiqua?

 

  • Riesling na kieliszki

  • Specjalna deska lokalnych serów

  • Menu dopasowane do Rieslinga (obserwuj facebooka i naszą stronę villaantiqua.pl)

  • Degustacja Rieslinga wraz przekąskami w ramach warsztatów „Relaks duszy i ciała w Villi Antiqua” Więcej tu:

  • wiele więcej...