Idea


 

„Poczuj się jak w domu z dala od domu”

 

Nasza villa to nie tylko pokoje, naszym celem jest dać czegoś więcej. Kawa, pachnące ciasto, wygodny fotel, a do tego książka. A może kieliszek wina na tarasie lub przy kominku?

Każdy człowiek potrzebuje chwili wyciszenia, relaksu. Obojętnie czy jesteś w podróży biznesowej, turystycznej, czy odwiedzasz rodzinę, u nas znajdziesz swoje miejsce.

Jesteś wegetarianinem, przestrzegasz konkretnej diety - także menu jesteśmy w stanie elastycznie dopasować. Kuchnia jest dla nas bardzo ważna. W miarę możliwości korzystamy z produktów tradycyjnych z naszego regionu. Nie uznajemy półproduktów ani zamienników. Przecież jesteś tym, co jesz...

Codziennie serwujemy śniadania oraz domowe ciasto. Jeśli chcesz zjeść inny posiłek, prosimy, poinformuj nas przynajmniej dzień wcześniej.

Każdy człowiek ma inne potrzeby, wymagania. Jesteśmy dla Ciebie i postaramy się spełnić każdą Twoją prośbę.

 


Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
[Phil Bosmans]


 

Villa Antiqua to miejsce, które powstało dzięki wytrwałości, samozaparciu i ciężkiej pracy. Po wielu napotkanych problemach i przeciwnościach związanych z budową i otwarciem jesteśmy silniejsi i zmierzymy się z wszystkim co nas spotka. Chcielibyśmy aby nasza praca przyniosła nam satysfakcję w postaci Waszego zadowolenia. Naszym celem jest ciągły rozwój, praca nad każdym elementem, dlatego też ważne są Wasze sugestie i krytyka. Staramy się włożyć w naszą pracę serce i nieustannie dążyć do doskonałości.

Dziś polecamy: